kujawsko-pomorskie

Cer Motor Toruń

DŁUGA 4A, 87-100 TORUŃ 605 154 416 , 605 153 316 torun@cermotor.com.pl Znajdź na mapie

CerMotor Toruń Hurtownia części samochodowych i sklep motoryzacyjny w Toruniu

Oddział CerMotor Toruń to sklep motoryzacyjny specjalizujący się w sprzedaży części i podzespołów samochodowych. Hurtownia motoryzacyjna oferuje klientom dostęp do katalogu online, gdzie mogą oni przeglądać i zamawiać różnorodne części samochodowe, części do ciężarówek, maszyn budowlanych i rolniczych, a także szereg innych produktów związanych z motoryzacją.

Lokalizacja

Placówka CerMotor Toruń mieści się pod adresem Długa 4A, 87-100 Toruń. To dogodne położenie sprawia, że sklep jest łatwo dostępny dla klientów z całego regionu, zapewniając wygodę i szybkość w realizacji zakupów oraz odbioru zamówionych produktów.

Zamawianie części samochodowych

Proces składania zamówienia odbywa się poprzez rejestrację, uzyskanie loginu i hasła do katalogu online oraz wypełnienie formularza zamówienia. Możliwe jest także zamówienie poszukiwanych części samochodowych osobiście w oddziale lub telefonicznie. Jeśli nie wiesz dokładnie czego potrzebujesz, nasz konsultant pomoże Ci dobrać odpowiednie komponenty z katalogu.

Towary

Sklep gwarantuje, że oferowane towary są fabrycznie nowe oraz przeznaczone do zastosowania w samochodach. Montaż części powinien być dokonywany wyłącznie przez specjalistyczne warsztaty, które posiadają odpowiedni sprzęt i zatrudniają wykwalifikowany personel. Sklep nie ponosi odpowiedzialności za montaż części i działania takich warsztatów.

Płatność i dostawa

Klienci sklepu motoryzacyjnego mają do wyboru różne formy płatności, w tym płatność przy odbiorze towaru, gotówką lub kartą w oddziale Cer Motor Toruń, przedpłatę na konto bankowe, przelew po otrzymaniu towaru oraz fakturę VAT dla odbiorców hurtowych. Dostawa zamówionych produktów odbywa się za pośrednictwem firmy kurierskiej lub może być odbierana osobiście w oddziale firmy Długa 4A, 87-100 Toruń. Dostawa zamówionych produktów odbywa się za pośrednictwem firmy kurierskiej lub może być odbierana osobiście w oddziale firmy Długa 4A, 87-100 Toruń. Dodatkowo istnieje też możliwość dostawy towaru bezpośrednio do klienta firmowym transportem CerMotor. Funkcjonują stałe trasy dowozowe - więcej szczegółów u konkretnego regionalnego przedstawiciela.

Prawo do odstąpienia od umowy

Klientom przysługuje prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość, które mogą zrealizować w ciągu 14 dni od otrzymania towaru. Jednakże, koszty zwrotnego dostarczenia towaru ponosi klient, chyba że odstąpienie nastąpiło z powodu wady towaru.

Warunki gwarancji

W naszych sklepach motoryzacyjnych obowiązują ogólne warunki gwarancji, zgodnie z którymi hurtownia motoryzacyjna Cer Motor ponosi odpowiedzialność jedynie za fizyczne wady ukryte w dostarczonych towarach. Reklamacje mogą być rozpatrywane pod warunkiem sporządzenia protokołu reklamacyjnego przy odbiorze towaru.

Sklepy motoryzacyjne Cer Motor Oddziały hurtowni

Bielsko-Biała Białystok Bydgoszcz Częstochowa Elbląg Gdańsk Janowice Jastrzębie-Zdrój Jelenia Góra Kalisz Kielce Koszalin Krotoszyn Kraków Łódź Leszno Nowy Sącz Nowy TargOlsztyn Opole Piła Płock Poznań Radom Raszyn Rzeszów Siedlce Suwałki Szczecin Tarnów Tomaszów Lubelski Toruń Warszawa (centrala) Wrocław Zielona Góra Zabrze