podlaskie

Cer Motor Białystok

WASILKOWSKA 81, 15-117 BIAŁYSTOK 856 752 244 , 693 677 085 bialystok@cermotor.com.pl Znajdź na mapie

Sklep motoryzacyjny hurtowni części samochodowych w Białymstoku

Oddział CerMotor Białystok to ceniona hurtownia i sklep motoryzacyjny, specjalizujący się w sprzedaży wysokiej jakości części i podzespołów do samochodów różnych typów. Klienci mają możliwość korzystania z zaawansowanego katalogu online, który umożliwia łatwe przeglądanie i zamawianie potrzebnych produktów, w tym części do samochodów osobowych, ciężarowych oraz maszyn rolniczych i budowlanych.

Lokalizacja

Sklep z częściami samochodowymi i punkt odbioru zamówień internetowych hurtowni motoryzacyjnej CerMotor Białystok znajduje się przy ulicy Wasilikowskiej 81, 15-117 Białystok. Ta dogodna lokalizacja sprawia, że sklep jest łatwo dostępny dla klientów z regionu, zapewniając wygodę w realizacji zakupów oraz szybki odbiór zamówionych części.

Zamawianie części

Proces składania zamówienia jest prosty. Klienci mogą zarejestrować się online, uzyskując login i hasło do katalogu internetowego hurtowni, lub złożyć zamówienie osobiście w siedzibie sklepu. Istnieje również możliwość złożenia zamówienia telefonicznie.

Asortyment

Sklep gwarantuje, że oferowane części samochodowe są nowe i pochodzą od zaufanych dostawców. Części powinny być montowane przez specjalistyczne warsztaty samochodowe, które posiadają odpowiednie kwalifikacje i narzędzia. Hurtownia motoryzacyjna CerMotor, ani oddział Białystok, nie ponoszą odpowiedzialności za montaż części ani za działania warsztatów.

Płatność i dostawa

Klienci mają do wyboru różne metody płatności, w tym płatność gotówką lub kartą w siedzibie CerMotor Białystok, przedpłatę na konto bankowe, przelew po otrzymaniu towaru oraz fakturę VAT dla klientów hurtowych. Dostawa zamówionych produktów odbywa się za pośrednictwem firm kurierskich lub może być odebrana osobiście w siedzibie sklepu. Istnieje także opcja dostawy zamówionych części firmowym transportem CerMotor bezpośrednio do klienta. Więcej informacji na temat tras dowozowych można uzyskać u lokalnego przedstawiciela.

Prawo do zwrotu

Klientom przysługuje prawo do zwrotu zakupionych produktów w ciągu 14 dni od daty odbioru. Koszty zwrotu ponosi klient, chyba że jest to związane z wadą produktu.

Gwarancja

Sklep stosuje ogólne warunki gwarancji, zgodnie z którymi firma CerMotor Białystok ponosi odpowiedzialność za fizyczne wady ukryte w dostarczonych produktach. Reklamacje są rozpatrywane na podstawie protokołu reklamacyjnego sporządzonego przy odbiorze towaru.

Sklepy motoryzacyjne Cer Motor
Oddziały hurtowni

Bielsko-Biała
Białystok
Bydgoszcz
Częstochowa
Elbląg
Gdańsk
Janowice
Jastrzębie-Zdrój
Jelenia Góra
Kalisz
Kielce
Koszalin
Krotoszyn
Kraków
Łódź
Leszno
Nowy Sącz
Nowy Targ
Olsztyn
Opole
Piła
Poznań
Radom
Raszyn
Rzeszów
Siedlce
Suwałki
Szczecin
Tarnów
Tomaszów Lubelski
Toruń
Warszawa (centrala)
Wrocław
Zielona Góra
Zabrze