Strona główna Cer Motor Jastrzębie-Zdrój Cer Motor Jastrzębie-Zdrój
śląskie

Cer Motor Jastrzębie-Zdrój

JASNA 1A, 44-335 JASTRZĘBIE ZDRÓJ 733 602 533 jastrzebiezdroj@cermotor.com.pl Znajdź na mapie

Sklep motoryzacyjny hurtowni części samochodowych w Jastrzębiu-Zdroju

O Cer Motor Jastrzębie Zdrój

Cer Motor Jastrzębie Zdrój to ceniona hurtownia motoryzacyjna oraz sklep specjalizujący się w wysokiej jakości częściach samochodowych. Znajdujemy się przy ulicy Jasnej 1A w Jastrzębiu Zdroju, w województwie śląskim. Jesteśmy częścią sieci Cer Motor, oferującej szeroki wybór podzespołów do różnych typów pojazdów, w tym samochodów osobowych, ciężarowych, maszyn rolniczych i budowlanych.

Oferta hurtowni motoryzacyjnej

Nasza hurtownia motoryzacyjna gwarantuje produkty nowe i wysokiej jakości, pochodzące od renomowanych producentów. W naszym magazynie znajdziesz wszystko, od podzespołów mechanicznych po chemię samochodową i narzędzia dla warsztatów.

Zakupy w sklepie motoryzacyjnym

Sklep Cer Motor Jastrzębie Zdrój zapewnia łatwy dostęp do potrzebnych części samochodowych. Nasi eksperci służą fachowym doradztwem, pomagając dobrać odpowiednie podzespoły do konkretnych modeli pojazdów. Realizujemy także zamówienia online oraz oferujemy szybką dostawę.

Obsługa i płatności

Nasz zespół dba o wysoką jakość obsługi klienta. Akceptujemy różnorodne formy płatności, w tym gotówkę, karty płatnicze, przelewy bankowe oraz wystawiamy faktury VAT dla firm. Naszym celem jest zapewnienie pełnej satysfakcji naszym klientom.

Gwarancja i zwroty

Cer Motor Jastrzębie Zdrój oferuje gwarancję na zakupione produkty oraz zapewnia możliwość zwrotu w ciągu 14 dni od daty odbioru. Koszty zwrotu w przypadku reklamacji związanych z wadami produktów ponosimy sami, aby zapewnić naszym klientom pełne zadowolenie z zakupów.

Zaprŏszōmy do Cer Motōr Jastrzůbie Zdrój, kaj gwarantujymy wysokõ jakość naszych produktōw i profesjōnalny bedynōng klijynta z regiōnu górnośląskiego!

Sklepy motoryzacyjne Cer Motor
Oddziały hurtowni

Bielsko-Biała
Białystok
Bydgoszcz
Częstochowa
Elbląg
Gdańsk
Janowice
Jastrzębie-Zdrój
Jelenia Góra
Kalisz
Kielce
Koszalin
Krotoszyn
Kraków
Łódź
Leszno
Nowy Sącz
Nowy Targ
Olsztyn
Opole
Piła
Poznań
Radom
Raszyn
Rzeszów
Siedlce
Suwałki
Szczecin
Tarnów
Tomaszów Lubelski
Toruń
Warszawa (centrala)
Wrocław
Zielona Góra
Zabrze